More than Blue The Series Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

More than Blue The Series dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

More than Blue The Series dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik drama türündeki Netflix dizisi, çıkmasının hemen ardından büyük izlenmelere ulaştı. Peki, More than Blue The Series dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Tayvan yapımı dizi, ilk kez 22 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de izleyicilerin karşısına çıktı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasıyla dikkat çekmeyi başardı. Her bölümü ortalama 50 dakika süren yapım, IMDb üzerinden 11 kişinin oyu ile 6,2 puan almayı başardı. Mandarin dilinde gösterime giren yapımın çekimleri Tayvan’da yapıldı. Toplamda 10 bölümden oluşan seri, sadece 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtildi.

Dizinin yönetmenliğini Pei-Ju Hsieh yaparken, serinin başrol kadrosunda ise Gingle Wang, Fandy Fan ve Ivy Shao üçlüsü bulunuyor. İşte More than Blue The Series dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

More than Blue The Series Dizi Konusu ve Oyuncuları

Dizi, ölümcül hastalığa yakalanan adamın başına gelenleri konu alıyor. Aynı isimli bir filmden uyarlanan dizi, ölümül bir hastalığa yakalanmış ve ciddi şekilde tehlikede olan bir adam, sevgilisinin yeni erkek arkadaşını bulmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. İşte Tayvan yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler: Yu-Wei Shao, Gingle Wang, Jia-Yin Tsai, Fandy Fan, Phoebe Yuan, Run-yin Bai, Edison Wang, Figaro Tseng ve Nien-Hsien Ma.

More than Blue The Series Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizinin hikayesi bir tık ilginç geldi. Fragmanı ilk izlediğimde az da olsa heyecanlanmıştım. Ancak dizi çokta mükemmel düzeyde değildi. Çerezlik, arkadaşlarınızla beraber izleyebileceğiniz bir yapım olmuş. Daha fazla bu tarz romantik komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Hometown Cha Cha dizisini beğenebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version