Mother Filmi Konusu ve Oyuncuları

Mother filmi konusu ve oyuncuları

Mother filmi konusu

2020 yapımı dram türündeki Mother filmi çıkmasıyla büyük tepki gördü. Peki, Mother filmi konusu ve oyuncuları ne ? İşte film hakkında tüm merak ettikleriniz…

Japon yapımı film, 3 Temmuz 2020 yılında vizyona girdi. Netflix’te yayınlanan Mother filmi, toplamda 2 saat 6 dakikadan oluşuyor. İzleyicilerin olumlu ve olumsuz bir çok eleştiri yaptığı filmin IMDb puanı 6,7 olarak belirlenmiş. Dram ve gerilimin eşlik ettiği yapımda, bir kadının acıklı hikayesini anlatılıyor.

Filmin yönetmeni ve aynı zamanda senaristi Tatsushi Ômori olurken, senaryo ekibinde ona eşlik eden isim ise Takehiko Minato oluyor. Filmin başrol kadrosu ise Daiken Okudaira ve Masami Nagasawa gibi isimlerden oluşuyor. İşte Mother filmi konusu ve oyuncuları…

Mother Filmi Konusu

Film, aşırı erkek düşkünü bir kadının hikayesini konu ediniyor. Bu kadın bekardır ve bir erkek çocuğu vardır. Bu çocuğu denetiminde büyütmek isteyen anne, çocuğun büyüdükçe artık kendi gelişimini sağlayabildiğini ve kadın için bir tehdit olduğunu fark eder. Fakat üzerinden çok geçmeden aile içinde büyük kargaşa hakim olur.

Mother Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, film nasıldı ? Öncelikle kankalar ben böyle saçma film görmedim. Nasıl bu kadar yüksek bir IMDb puanına sahip onu da anlamış değilim. Yani birçok olur olmaz şeyin dramatize edildiğini gördük ama bu kadarı da amatörlüğe girer. Öncelikle Mother filminde karakterlerin hiç bir derinliği yok. Zaten kötü performanslar ile de iyice ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.

Film Fragmanı

Genel olarak Japon halkını baskılarına değinmeye çalışan yönetmenin sanırım dünyadan haberi yok çünkü toplumsal baskının kralı kesinlikle Türk halkıdır. Şahsen çok ucuz ve kalitesiz bir film. 2020 yılında yapıldığını duymak bile sinemanın geleceğine dair olan umutlarımı yaktı bitirdi. Mother filmi ile zaman harcamayın, eğer dram türündeki yapımlar izlemek istiyorsanız Göl Evi filmini öneririm.

Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla, sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version