My Dear Guardian Dizi Konusu ve Oyuncuları

My Dear Guardian dizi konusu ve oyuncuları

My Dear Guardian dizi konusu

2021 yapımı, romantik drama türündeki Çin dizisi çıkmasıyla kısa sürede rekor izlenerek gündeme gelmeyi başardı. Peki, My Dear Guardian dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Çin yapımı dizi, 1 Haziran 2021 tarihinde ilk bölümünü yayınlayarak izleyicilerle buluştu. iQiyi ve Mango TV‘de gösterime giren dizi, 7 Temmuz 2021 tarihinde son bölümü yayınlayarak final verecek. 45 dakikalık bölümlerden oluşan My Dear Guardian dizisi, toplamda 40 bölüm sürüyor. 13 yaş üstü için uygun olduğu belirtilen dizi, MyDramalist üzerinden 33 kişinin oyu ile 8,5 puan aldı. Çinli izleyicilerin dikkatini çeken dizi, çıkmasından bu yana 2,527 kişi izledi.

Askeri bir romantik komedi ile karşımıza çıkan dizinin hikayesi “Zhe Zhi Ma Yi” isimli bir Manga’dan uyarlanmış. Tamamen Çince yayınlanan yapımın başrol kadrosu, Johnny Huang (Liang Ze Mu), Li Qin (Xia Chu), Nie Zi Hao (Zhuo Ran) ve Yang Tong Shu (Mi Gu) isimlerinden oluşuyor. Ayrıca dizi “Dear Military Uniform” İşte My Dear Guardian dizi konusu ve oyuncuları…

My Dear Guardian Dizi Konusu

Dizi, son derece kibar ve samimi bir askeri sağlık görevlisi ile buz dağı askeri subayını vazifesini yerine getirirken birbirlerine aşık olma hikayesini konu alıyor. Herkesin de bildiği gibi aşk ansızın kapınızı çalabilir. Xia Chu, yaşam ve ölüm karşısında gayet soğuk kanlı olan deneyimli bir cerrahtır. Liang Muze ise hayatı boyunca pek çok savaş görmüş, kıdemli bir subaydır. Geçmişte yaşadığı acı olayların beraberinde getirdiği kötü anılar, onu aşktan uzaklaştırmıştır.

My Dear Guardian Dizi Oyuncuları

İşte Çin yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, dizi genel olarak nasıl ? Çoğunlukla Asya yapımlarını pek tercih etmiyorum. Nedeni ise, Asya sineması genel olarak romantik drama türündeki yapımlar çıkarıyor. Bence izleyiciler artık romantik drama seyretmekten sıkıldılar ama nedense hala bu tarz filmlerin ve dizilere onay verilmesini anlayamıyorum. Dizi bildiğiniz sıkıcı bir romantik drama diyebiliriz. Ancak, eğer siz Hello Mr Gu gibi romantik drama türündeki yapımları izlemekten hoşlanıyorsanız, My Dear Guardian dizi tavsiye ederim tam size göre.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version