My Name Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

My Name dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

My Name dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon ve suç türündeki My Name dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, My Name dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı dizi, 15 Ekim 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Aksiyon ve suç severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 8 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden 49 kişinin oyu ile 8,8 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 50 dakika süren yapım, tamamen Korece dilinde yayınlandı. Ayrıca yapım “Undercover” ismi ile de biliniyor.

Dizinin yönetmenliğini Jin-min Kim yaparken, senaristlik görevini ise Ba-da Kim üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Han So-hee, Park Hee-soon ve Ahn Bo-hyun bulunuyor. Ünlü kadrosu ile dikkat çeken yapım, sadece 18 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtildi. İşte My Name dizi konusu ve oyuncuları…

My Name Dizi Konusu

Undercover dizisi, intikam hırsı ile yanıp kavrulan bir kadının akıl almaz suç hikayesini konu alıyor. Babasının öldürülmesinin ardından genç kızı hem üzüntü darma duman ederken hem de inanılmaz bir intikam hırsı kaplar. Bunun üzerine kız güçlü bir mafya babasına güvenerek, polis teşkilatının içerisine girmeyi başarır.

My Name Dizi Oyuncuları

İşte Güney Kore yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

My Name Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizinin aslında genel olarak hikayesi baya klişe, ama aksiyon ve gerilim sahneleri ile izleyiciyi sürüklemiyor değil. Onun haricinde oyunculuklar da fena değil gibi. Kısaca izleyecek bir şey bulamıyorsanız tercih edebilirsiniz. Daha fazla bu tarz My Name dizi gibi yapım izlemek isterseniz, Without Remorse filmini tavsiye edebilirim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version