Nikolas Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Nikolas filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Nikolas filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, aile ve macera türündeki Nikolas filmi, yayına girmesinden kısa süre sonra büyük beğeni almayı başardı. Peki, Nikolas filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Birleşik Krallık ve Fransa ortak yapımı film, ilk kez 11 Kasım 2021 tarihinde Netflix’te yayına girecek. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından kısa sürede pek çok kişi tarafından dikkat çekmeyi başardı. Toplamda 1 saat 46 dakika süren Nikolas filmi, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen herhangi bir kullanıcı tarafından oylanmadı. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren yapımın çekimleri Finlandiya’nın Lapland kentinde tamamlandı. Ayrıca yapım uluslararası piyasa da “A Boy Called Christmas” ismi ile yayına girdi.

Filmin yönetmenliğini Gil Kenan yaparken, senarist ve yazar ekibinde ise Ol Parker, Gil Kenan ve Matt Haig bulunuyor. Hikayesi kitaptan uyarlanan yapımın başrollerinde ise Henry Lawfull, Toby Jones ve Sally Hawkins üçlüsü bulunuyor. İşte Nikolas film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Nikolas Filmi Konusu

A Boy Called Christmas filmi, azimli bir gencin sıra dışı olaylar ile dolu maceralarını konu alıyor. Cesur ve istekli bir genç, babasını bulmak için sonu bulunmayan yolculuğa çıkmaya hazırdır. Bu umut yolculuğu sırasında elflerin hep beraber birlikte bulunduğu bir diyara gelir ve kendi yazgısı ile bizzat tanışma fırsatı yakalar.

Nikolas Filmi Oyuncuları

İşte Birleşik Krallık ve Fransa ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Nikolas Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film, uyarlandığı kitaba ne kadar sadık kaldı bilmesem de hikaye bence iyiydi. Zaten öyle aman aman bir şey beklemeyin. Ailecek izlenebilecek çerezlik güzel bir film olmuş. Onun haricinde oyunculuk performansları ve sinematografi kalitesi de gayet iyiydi. Daha fazla buz tarz Nikolas filmi gibi aile ve macera türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Gümüş Patenler filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version