Now We Are Breaking Up Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Now We Are Breaking Up dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Now We Are Breaking Up dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik drama türündeki Kore dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Now We Are Breaking Up dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı dizi, 12 Kasım 2021 tarihinde SBS ve ViuTV tarafından yayınlandı. Romantik drama severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 16 bölümden oluşan Now We Are Breaking Up dizisi, IMDb üzerinden 149 kişinin oyu ile 8,4 puan alırken, MyDramalist üzerinden ise 651 kişinin oyu ile 8,7 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 60 dakika süren yapım, tamamen Korece dilinde yayınlandı.

Dizinin yönetmenliğini Lee Gil Bok yaparken, senaristlik görevini ise Je In üstleniyor. Cuma ve cumartesi olmak üzere haftanın 2 bölümü yayınlanan dizi, 1 Ocak 2022 tarihinde son bölümü yayınlayarak final vermeyi planlıyor. Serinin başrol kadrosunda ise Song Hye-Kyo, Jang Ki-Yong ve Hee-Seo Choi üçlüsü bulunuyor. İşte Now We Are Breaking Up dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Now We Are Breaking Up Dizi Konusu ve Oyuncuları

Dizi, romantik dünyada aşk ve ayrılık hikayesidir. Ülkenin başta gelen moda şirketlerinin birinde ekip lideri olarak çalışan Ha Young Eun, moda sektöründe oldukça güzel isim yapmayı başarır. Zeki ve akıllı bir kişiliğe sahip olan Ha Young Eun, iş dünyasında da güzel bir kariyere sahiptir. Ancak, iş ilişkilere geldiğinde ise işler biraz değişir. İşte Güney Kore yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler: Song Hye-Kyo (Ha Yeong Eun), Jang Ki-Yong (Yoon Jae Gook), Hee-Seo Choi (Hwang Chi Sook), Kim Joo-Heon – (Seok Do Hoon), Ana Kim (DJ), Jang Hyuk-jin (Ko Gwang Soo), Nam Gi-Ae (Kang Jeo Ja), Se-hun Oh (Hwang Chi Hyung), Na-Moo Yoon (Kwak So Hoo)

Now We Are Breaking Up Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Açıkçası ben pek sevmedim ama bu sizin de sevmeyeceğiniz anlamına gelmez. Ben zaten genel olarak romantik drama sevmeyen bir izleyici olduğum için dizi pek zevk vermedi açıkçası. Onun haricinde de oyunculuk performansları falan fena değildi. Kısaca romantik yapımlar izlemek isterseniz, en azından bir şans vermelisiniz. Daha fazla bu tarz Now We Are Breaking Up dizi gibi romantik drama türündeki yapımlar incelemek isterseniz, Fall in Love dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version