Ortaya Karışık İlişkiler Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Ortaya Karışık İlişkiler filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Ortaya Karışık İlişkiler filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, komedi türündeki Netflix filmi, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Peki, Ortaya Karışık İlişkiler filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

İspanya ve Fransa ortak yapımı film, 30 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, kısa sürede büyük izlenmelere ulaştı. İspanyolca dilinde gösterime giren film, IMDb üzerinden 85 kişinin oyu ile 5,7 puan almayı başardı. Toplamda 1 saat 51 dakika süren film, 18 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtildi. Uluslararası piyasa da “More the Merrier” ismi ile yayına giren film, orijinal isminin “Donde caben dos” olduğu biliniyor.

Filmin yönetmenliğini Paco Caballero yaparken, senarist ve yazar kadrosunda ise Paco Caballero, Daniel González, Eric Navarro ve Eduard Sola dörtlüsü yer alıyor. Şimdiye kadar 240 bin dolardan fazla hasılat yapmayı başaran filmin başrol kadrosunda ise Ernesto Alterio, Raúl Arévalo ve Luis Callejo üçlüsü yer alıyor. İşte Ortaya Karışık İlişkiler film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Ortaya Karışık İlişkiler Filmi Konusu

Film, hiç bir şeyin düşünüldüğü gibi ilerlemediği bir komedi hikayesini odaklanıyor. Beş tane hikayeden oluşan bu yapım, hiç bir olayın planlandığı gibi düzgün gitmediği ama herkesin ise ihtiyacı olanı aldığı bir geceyi anlatıyor. Gece ilerledikçe seks ve fantezilerin hakim olduğu olasılıklar ile dolu hikaye daha da karmaşık bir hal alıyor.

Ortaya Karışık İlişkiler Filmi Oyuncuları

İşte İspanya ve Fransa ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Ortaya Karışık İlişkiler Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film bana pek hitap etmiyor açıkçası. Yani senaryo üzerinde zaten çok durulmamış belli. Ayrıca filmin bir kaç sahne dışında pekte komik olduğu söylenemez. Onun haricinde oyunculuk performansları da çok kötü olmasa da çok iyi de değildi. Daha fazla bu tarz Ortaya Karışık İlişkiler filmi gibi komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Borat 2 filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version