Outer Banks 3. sezon ne zaman çıkacak ?

Outer Banks dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Outer Banks dizi konusu, oyuncuları

2020 yapımı, aksiyon, suç ve drama türündeki OuterBanks dizisi, çıktığı günden beri popülerliğini hiç kaybetmeden rekor kırmaya devam ediyor. Peki, Outer Banks 3. sezon ne zaman çıkacak, konusu ne ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı dizi, ilk kez 15 Nisan 2020 tarihinde Netflix ekranlarında izleyicilerle buluştu. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, ilk sezonun yayınlanmasıyla kısa sürede çok beğenildi ve gündeme gelmeyi başardı. Aksiyon ve suç severlerin ilgi odağı haline gelen seri, IMDb üzerinden 24,000 kişinin oyu ile 7,6 puan almayı başardı.

Dizinin yapımcıları Shannon Burke,Jonas Pate ve Josh Pate olurken, başrol kadrosunda ise Chase Stokes, Madelyn Cline ve Madison Bailey üçlüsü yer alıyor. Beklentilerini fazlasıyla karşılayan dizi, geçtiğimiz günlerde 2. sezonu yayınladı. Şimdi ise izleyicilerin aklında tek soru var, Outer Banks 3. sezon ne zaman çıkacak ? Biraz daha detaydan sonra gelin hep beraber 3. sezonu konuşalım. İşte Outer Banks dizi konusu

Outer Banks Dizi Konusu

Dizi, bir grup gencin hazine avına çıkmasını konu alıyor. Günlerden bir gün bir grup genç uzun zamandır saklanan sırrı ortaya çıkaran gizemli bir hazine haritasına rastlar. Zengin ve fakir arasında sınıf ayrımı yapılan bir adada John B ve en iyi 3 arkadaşı, babasının efsanevi sırrını ortaya çıkaracak hazine bulmak için bir araya geliyorlar.

Outer Banks 3. sezon ne zaman çıkacak ?

Dizi, ilk bölümüyle beraber gizemli hikayesi ve aksiyon sahneleri ile izleyicileri etkilemeyi başarmıştı. 30 Temmuz 2021 tarihinde 2. sezon Netflix ekranlarında izleyicilerle buluştu. Ancak, dizinin 3. sezon onayı ile alakalı herhangi bir bilgi yok ama serinin bu kadar etkileşim almasından sonra 3. sezon için onay gelmesi an meselesi. Kısacası Outer Banks 3. sezon 2022 yılının yaz aylarında Netflix ekranlarında görmemiz büyük olası. Daha fazla aksiyon ve suç dizilerine göz atmak isterseniz, Gerçek Gangster dizisini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version