Pantene Altın Kelebek Ödülleri ve Mahkemelik Dizi

tarafından
133
Pantene Altın Kelebek Ödülleri ve Mahkemelik Dizi

Pantene Altın Kelebek ödülleri ve mahkemelik olan diziye bugün biraz değinmek istedim. Hepinizin de bildiği gibi pandemi salgını en çok sinema ve dizi sektörünü vurdu.  Çünkü alternatif bir yöntem uydurulamıyor. Ne setler hazırlanabiliyor ne sinema salonları açılıyor. Netflix deseniz ne olacağı belli değil. Başka platformlarda da pek izlenebilecek bir şey yok. Tabi tüm bu dediklerim yabancı yapımlar içindi. Türkiye için durum daha iyi hale geldi. Çünkü önceden kötü işler yapılıyordu. Artık yapılmıyor. Bence bu da bir gelişim. Demek isterdim lakin neler göreyim birde.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2020

46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kanal D ‘de yayınlanıyor ve Pantene Altın Kelebek ödülleri ‘nin çoğu Kanal D yapımlarına gidiyor. Gerçekten en iyi dizi Afilli Aşk olabilir mi? Bu dizi standart saçma Türk dizi konseptini çok işleyen bir dizi. Birde romantik-komedi olarak geçiyormuş. Biz arkadaşlarla buna çok güldük. Afilli Aşk dizisini bilmeyenler için link bırakıyorum bir bakın derim.

altın kelebek ödülleri

En iyi kadın oyuncunun Burcu Özberk olması ve en iyi erkek oyuncunun Çağlar Ertuğrul olması ikisinin de Afilli Aşk’ın başrolleri olması ve bu dizinin Kanal D’de yayınlanması. Bu tesadüf desem beğenirdiniz değil mi? Ama bunlar Türk torpili ve bunlarda Türk rüşveti. Ah be.

46 pantene altın kelebek ödülleri

En iyi dizinin Ezel, en iyi erkek oyuncunun Kenan İmirzalıoğlu, en iyi kadın oyuncunun Beren Saat olduğu yıllar. Özledik. Ama güzel şeylerde gördüm. Mesela en iyi internet dizisinin Şahsiyet olması ve En iyi raper’ın Ceza olması mutlu etti. Allahtan autotune krallığına gitmedi.

Biz burada kaliteli işler istiyor bu millet derken para babaların bambaşka dertleri varmış. Daha önce mevzu bahis adı geçen Bay Yanlış dizisi.

Mahkemelik Olan Dizi – Bay Yanlış

Ben okuduğunuzu var sayıyorum ve başlıyorum. Bildiğiniz gibi Bay Yanlış şuan Fox Tv ’de yayınlanıyor. İşin aslı biraz karışıkmış. Bu dizinin yapımcısı olan Gold Film bu diziyi daha önce Kanal D’ye sunmuş. Tam karar aşamasında iken Fox TV ile anlaşan Gold Film Fox’a satıyor ve yayınlanıyor.

mahkemelik dizi bay yanlış

Tabi bu ihaneti gören Kanal D durur mu? Hemen dava açıyor. Ve kaybediyor. Tekrar açıyor ve yine kaybediyor. Aslında şu ufacık olaydan bir çok ders çıkarabilirsiniz. Mesela şirket ilişkilerinin harbi Türk senaryosunu andırması. Ya da biz sinema severler beğenmemiş olsa bile kanalların bunun kavgasını yapması. Ya da bambaşka bir açıdan bakarsak siz seyircilerin izleme zevkini hiç umursamayan ve tek derdi para olan bu şirketlerin sanattan bir halt anlamadıkları.

İşte gerçek bir eleştirmen böyle olur E…..N arkadaşım. Olaya başka açılardan da bakabilir ve öyle canına istediğine laf atmaz. Hem bu iş yayına üç beş veleti toplayıp DM atarak olmaz.  Seni bu mecra da harcarlar aklın almaz. Çünkü biz MRG’yiz. Her şey gönlünüzce olsun dostlar.

İlginizi çekebilir : Saygı Dizisi Konusu ve Fragman

MRG Film Rulosu esenlikler diler…