Red Notice Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Red Notice filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Red Notice filmi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon suç ve komedi türündeki Red Notice filmi, yayına girmesi ile büyük ses getirmeyi başardı. Peki, Red Notice filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı film, ilk kez 12 Kasım 2021 tarihinde Netflix’te izleyicilerle buluştu. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, ekranların karşısında büyük dikkat çekti. Tam tamına 160 milyon dolar bütçe ayrılan Red Notice, olumlu ve olumsuz pek çok eleştiri aldı. Toplamda 1 saat 58 dakika süren film, IMDb üzerinden şimdiye kadar 4 bin kişinin oyu ile 6,9 puan alırken, Metacritic eleştirmenleri tarafından 100 üzerinden 39 puan aldı. Tamamen İngilizce olarak gösterime giren film, İtalya’nın Roma kentinde çekimleri tamamlandı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Rawson Marshall Thurber otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Rawson Marshall Thurber bulunuyor. Sadece 13 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olan yapımın başrol kadrosunda ise Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi usta ve ünlü isimler yer alıyor. İşte Red Notice film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Red Notice Filmi Konusu

Film, bir Interpol ajanının deneyimli sanat hırsızını takip etmesi ile başlar. Dünyanın her yerinde aranan sanat eseri çalan hırsız ve peşine düşen tecrübeli bir FBI profil uzmanı, her zaman her koşulda çok daha önde olan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için elinden gelen her şeyi yapar. Hikaye devam ettikçe işler çok daha karmaşık bir hal alır.

Red Notice Filmi Oyuncuları

İşte ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Red Notice Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Filmin hikayesi ve birçok sahne tamamen klişelerden oluştuğunu söylemeliyim. Ancak buna rağmen aksiyon sahneleri ile bir şekilde filmde kayboluyorsunuz. Onun haricinde oyuncu performansları zaten çok iyiydi ve sinematografi kalitesi de gayet geçerli düzeydeydi. Bana kalırsa arada sırada çerezlik film olarak gider. Eğer ki daha fazla bu tarz Red Notice filmi gibi aksiyon suç ve komedi türündeki filmler izlemek isterseniz, Keçiyi Kaçırma filmine göz atabilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version