Riders of Justice Film Konusu ve Oyuncuları

Riders of Justice film konusu ve oyuncuları

Riders of Justice film konusu

2020 yapımı, aksiyon komedi ve drama türündeki film son zamanlarda birçok kez tartışma konusu olmayı başardı. Peki, Riders of Justice filmi konusu ve oyuncuları ne ? İşte film hakkında tüm merak ettikleriniz…

Danimarka yapımı film, ilk kez 19 Kasım 2020 yılında Danimarka sinemalarında vizyona girdi. 14 Mayıs 2021 yılında ise ABD’de yayına girmesi bekleniyor. Yaklaşık olarak 5 milyon dolar bitçe ayrılan film, sadece 350 bin dolar hasılat yaptı. Aksiyon ve komedinin birleştiği film, IMDb üzerinden 7,9 puan aldı. Toplamda 4 ödüle layık görülen film, 15 ödüle de aday gösterildi.

Filmin yönetmenliğini Anders Thomas Jensen üstlenirken, senaryosunu da Anders Thomas Jensen ile birlikte Nikolaj Arcel kaleme almış. Filmin başrol kadrosu ise Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Andrea Heick Gadeberg ve Lars Brygmann gibi oyunculardan oluşuyor. Odense’de çekimleri yapılan film, yaklaşık 116 dakika civarı sürüyor. İşte Riders of Justice filmi konusu ve oyuncuları…

Riders of Justice Filmi Konusu

Film, asker olan bir adamın yaşadıklarına değiniyor. Eşi ile kızı tren yolculuğuna çıkan adam, bu trenin kaza yaptığı haberini alıyor ve bu kazada eşi ölürken, kızı kurtuluyor. Her ne kadar kaza süsü verilse de bu adam olayın peşine düşüyor ve komedi aksiyon başlıyor.

Riders of Justice Filmi Oyuncuları

İşte Danimarka dili ile yayınlanan filmi oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

MRG Yazar Yorumu

Film çok yaratıcı olmasa da başarılı bir hikayeye sahip. Zaten çizgi romandan uyarlandığı için bu biraz normal. Yani spoiler vermeden en iyi bu şekilde anlatabilirim. Güzel ve bana kalırsa izlemeye değer bir film. Riders of Justice filmi gibi hem aksiyon olup heyecanı damarlarımızda hissedelim diyorsanız, Deadly Class dizisini öneririm.

Film Fragmanı

Exit mobile version