Rifkin’s Festival Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Rifkin's Festival filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Rifkin's Festival filmi konusu, oyuncuları

2020 yapımı, komedi türündeki Rifkin’s Festival filmi, geçtiğimiz haftalarda yayına girdi. Peki, Rifkin’s Festival filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Amerika, İtalya ve İspanya ortak yapımı film, ilk kez 12 Kasım 2021 tarihinde Türkiye’de yayına girdi. Büyük ilgi ile izlenen yapım, IMDb üzerinden 4,6 bin kişinin oyu ile 6,2 puan alırken, Metacritic eleştirmenleri tarafından ise 100 üzerinden 43 puan almayı başardı. İngilizce ve İspanyolca dilinde gösterime Rifkin’s Festival film, olumlu ve olumsuz pek çok yoruma maruz kaldı. İspanya’da çekimler tamamlanan yapım, 10 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtildi. Toplamda 1 saat 28 dakika süren yapım, şimdiye kadar dünya genelinde 1 milyon 494 bin dolardan fazla hasılat yapmayı başardı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Woody Allen otururken, senarist ve yazar ekibinde ise yine Woody Allen bulunuyor. Film, şimdiye kadar 1 ödüle layık görülürken 1 ödüle de adaylık olarak gösterildi. Yapımın başrol kadrosunda ise Wallace Shawn, Michael Garvey ve Damian Chapa üçlüsü yer alıyor. İşte Rifkin’s Festival filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Rifkin’s Festival Filmi Konusu

Film, evli bir Amerikalı çiftin festivale gitmesi ile başlar. Macera arayan evli bir Amerikalı çift, San Sebastian Festivali’ne gitmek için hazırlanır. Yorucu bir yolcuğun ardından nihayet festivale yetişirler. Festival sırasında olayların büyüsüne, şehrin güzelliğine ve filmlerin inanılmaz fantezilerine kapılırlar.

Rifkin’s Festival Filmi Oyuncuları

İşte ABD, İtalya ve İspanya olmak üzere 3 ülkenin ortak yapımında yer alan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Rifkin’s Festival Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Filmi bayadır bekliyordum aslında. Fragmandan sonra da baya heyecanlandım ancak nedense çok zevk alamadım. Hikaye çok özgün olmasa da fena değildi. Onun haricinde oyunculuk performansları da gayet yerindeydi. Kısaca merak ettiyseniz en azından bir şans verebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Rifkin’s Festival filmi gibi yapımlar izlemek istiyorsanız, Poms filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version