Run On Dizi: Konusu ve Oyuncuları | Kore Dizileri

Run On dizi

Run On dizi

2020 yılında çıkan, Kore yapımı Run On dizisi dram ve romantik türünün ağır bastığı bir yapım. Peki, Run On dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm mera ettikleriniz…

Güney Kore yapımı dizi 16 Aralık 2020’de yayın hayatına başladı. Run On dizi, iki kişinin aşk serüvenini konu alıyor. Şu anda Netflix Türkiye’de yayında değil fakat Kore’de yayın tamamlandıktan sonra Netflix Türkiye’de de yayınlanmaya başlayacak. Romantik komedinin eşlik ettiği Kore dizisinde özellikle oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Hadi gelin birde kadroya göz atalım.

Dizinin yönetmeni Lee Jea Hoon olurken, senaristi ise Park Min Sook oluyor. Başrol kadrosu ise Yim Si-wan, Shin Sae-kyung ve Choi Soo-young gibi isimlerden oluşuyor. IMDb puanı 8,4 olarak gözüküyor. İşte Run On dizi konusu ve oyuncular…

Run On Dizi Konusu

Dizi, bir atlet ile bir altyazı yazarının tesadüfler ile başlayan yer yer komik olaylarının yaşandığı aşk serüvenini anlatıyor. Klasik bir romantik komedi gibi gözükse de Kore`nin o toplumsal kurallarını bize aktaran dizi meraklılarını bekliyor.

Run On Dizi Oyuncuları

İşte oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Şimdi ise yargı vakti. Öncelikle ben Kore filmlerinden hiç hoşlanmıyorum. Yani performanslar sanki ilkokul müsameresi gibi geliyor çoğu. Bu dizide de aynı şeyi hissettim. Bir de kankalar bu romantik komedi en iyi ülkemizde yapılıyormuş. Yani ben ne aşk gördüm ne komedi saçma sapan sıkıcı bir akışı var dizinin.

Dizi Fragmanı

Run On dizi Türkiye’de henüz yayınlanmadı. 4 Şubat’ta Netflix’te yayında olacak. Fakat ben o kadar bekleyemedim ve korsan yoldan izledim. Az çok zaten tahmin ettiğim gibi çıktı. Ben dizinin hiçbir şeyini övemiyorum. Cidden çok sıkıcı. Bu dizi yerine hazır Exxen yayımlanmışken ne var ne yokmuş diye bir kontrol amaçlı üyelik açın bence. Daha eğlenceli olacaktır. Bu arada fiyat 8 TL düşünmüştük fakat beklediğimizin çok üstünde bir rakam açıklandı. Bu konu hakkında daha detaylı bir yazı gelecek.

Son olarak kankalar Face Changer kullanıma açıldı. Sizde eğer ” Fenomenler Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu ?” diye merak ediyorsanız sizde davetlisiniz. Sizler için yeni bir eğlence ortamı oluşturmaya çalıştık. Aşağıdaki kırmızı butondan kolayca ulaşabilirsiniz. Her daim iyi seyirler.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version