Şantaj Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Şantaj dizi konusu oyuncuları ve yorumlar

Şantaj dizi konusu oyuncuları

2020 yapımı, suç ve gizem türündeki Şantaj dizisi (The Innocent) Netflix’te vizyona girmesi ile kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Peki, Şantaj dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte tüm merak edilenler…

İspanya yapımı dizi, 30 Nisan 2021 tarihinde Netflix Türkiye kataloğuna eklendi. Netflix Orijinal ürünü olan İspanya dizisi, yayınlanmasından itibaren izleyiciler tarafından olumlu ve olumsuz birçok yorum aldı. Barcelona şehrinde çekimleri tamamlanan seri, toplamda 8 bölümden oluşuyor. Her bölümü yaklaşık olarak 60 dakika süren yapım, IMDb üzerinden 8,3 gibi başarılı puan aldı. +18 ibaresi konulan dizi, ülkemizde “Şantaj” ismi ile, uluslararası piyasada ise “The Innocent” adıyla yayınlanırken, orijinal isminin “El inocente” olduğu biliniyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Oriol Paulo otururken, senaryosunu ise 4 kişilik bir ekip kaleme alıyor. Dizinin star kadrosu ise Mario Casas, Juana Acosta, Josean Bengoetxea ve Olivia Castanho gibi isimlerden oluşuyor. İspanyolca dilinde gösterime giren dizinin hikayesi ünlü yazar Harlan Coben tarafından yazılan aynı isimli romandan uyarlandı. İşte Şantaj dizi konusu ve oyuncuları…

Şantaj Dizi Konusu

Dizi, bir kavga ile bası belaya giren ve bu kavgada cinayet işlemesi sonucu hapse giren bir adamın hikayesini anlatıyor. Adamın hapse girmesinin üstünden 9 yıl geçip, hapisten çıkması ile hayatını düzeltme mücadelesini konu edinen dizi, adamın çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamasını konu ediniyor.

Şantaj Dizi Oyuncuları

İşte suç ve gizem dolu sahneleri ile seyircileri etkileyen dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Şantaj Dizisi Yorumlar

Dizi biraz kısıtlı bir konuya sahip gibi. Ama mini dizi olması kaynaklı da iyi toparlanmış olabilir. Fakat Netflix eğer bir dizinin reklamını yapmıyorsa o diziye güvenmiyordur. Ki reklamı bırakın hiç bir yerden duyurma yapmadı. Bu yüzden pek de hoşuma gideceğini sanmıyorum. Fakat bekleyeceğiz göreceğiz. Şantaj dizi (The Innocent) gibi suç ve gizem temalı yapımlarda zevk alıyorsanız, HBO yapımı Mare of Easttown dizisini tavsiye ederim, tam size göre.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version