Sayıklama Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Sayıklama filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sayıklama filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, korku ve gizem türündeki Sayıklama filmi, çıkmasının hemen ardından yoğun ilgiye maruz kaldı. Peki, Sayıklama filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Peru, İspanya, Amerika, Şili ve Arjantin ortak yapımı film, Türkiye’de ilk kez 13 Ekim 2021 tarihinde yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, kısa süre içerisinde büyük izleyici kitlelerine ulaştı. Toplamda 1 saat 33 dakika süren Sayıklama filmi, IMDb üzerinden 46 kişinin oyu ile 5,5 puan almayı başardı. Tamamen İspanyolca gösterime giren filmin çekimleri Şili’nin Santiago kentinde yapıldı. Sadece 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtilen yapım, uluslararası piyasa da “Fever Dream” ismi vizyona girerken orijinal isminin “Distancia de rescate” olduğu biliniyor.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Claudia Llosa otururken, senarist ve yazarlık görevini ise Claudia Llosa ve Samanta Schweblin ikilisi üstleniyor. Yapımın başrol kadrosunda da María Valverde, Dolores Fonzi ve Germán Palacios üçlüsü yer alıyor. Metacritic eleştirmenleri tarafından 75 puan alan yapım, şu anlık sadece 1 ödüle aday olarak gösterildi. İşte Sayıklama film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sayıklama Filmi Konusu

Fever Dream filmi, kırılmış ruhların, ruhsal çöküntülerin, ebeveyni çocuğa bağlayan sımsıkı bir ilişkiyi konu alacak. Biri kasabanın yerlisi, diğeri ise buraya yeni taşınmış iki anne arasındaki gizemli ilişki ruhsal çöküntüleri beraberinde getirirken çevre felaketlerini de gün yüzüne çıkarır.

Sayıklama Filmi Oyuncuları

İşte 5 ülkenin ortak yapmış olduğu filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Sayıklama Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film genel olarak fena değildi. Zaten yapımın hikayesi 2014 çıkışlı bir romandan uyarlanmış. Bu bağlamda hikaye akışı ve pek çok öge kitap il aynı tutulmuş. Onun haricinde oyunculuk performansları ve sahne geçişleri de gayet iyiydi. Kısaca eğer ki izleyecek film bulamadıysanız ve merak ettiyseniz bir an önce izlemeye başlayabilirsiniz. Daha fazla bu tarz Sayıklama filmi gibi yapım izlemek isterseniz, Habis filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version