Senkron Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Senkron dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Senkron dizi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı suç, bilim kurgu ve gerilim türündeki Senkron dizisi geçtiğimiz günlerde Gain platformunda yayınlanmaya başladı. Peki, Senkron dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

Türk yapımı dizi, 7 Nisan 2021 tarihinde Gain’de yayın hayatına başladı. Gain üzerinden premium abonelere özel yayınlanan dizi, büyük ilgi gördü. Bilim kurgu ve suç türündeki dizinin yaratıcılığını Özcan Deniz üstleniyor. Toplamda 6 bölümden oluşan dizinin IMDb sayfası şimdiden açıldı bile.

Dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen Özcan Deniz, Türkiye’de nadir ürünler üretilen bilim kurgu tarzını deniyor. Her bölümü ortalama 15 dakika süren dizi, hızlı ve tempolu bir hikayeye sahip. Dizinin başrol kadrosu ise Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş ve Özcan Deniz gibi ünlü isimlerden oluşuyor. Kısıtlı imkanlar ve bütçeler ile çekildiği söylenen Senkron dizi konusu ve oyuncuları…

Senkron Dizi Konusu

Dizi, distopik bir evrende geçiyor. Bir anda nedenini bilmedikleri bir şekilde paralel evrenlerine geçen ikilinin hikayesini anlatıyor. Birçok soruya cevap arayan çift, aynı zamanda hat safa da gerginler. Yıllardır varlığı yokluğu tartışılan ve hala haklarında kesin bilgiler olmayan paralel evrenler, sandığımız kadar masum mu ? Yada bizim düşünebileceğimizden daha mı korkunç ?

Senkron Dizi Oyuncuları

İşte yerli yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Senkron Dizisi Yorumlar

Peki, diziyi genel olarak nasıl buldum ? Kankalar öyle afili bir konu yazdığıma bakmayın. Aynı Tenet desem yalan olmaz. Sanırım Özcan Deniz Tenet’ten fazla etkilenmiş ama esinlenmek değil bu. Keşke daha özgün bir hikaye sunsaydı. Düşük bütçe ile zorlu şartlarda çektiğini iddia ediyor. Zaten yüksek prodüksiyon söz konusu değil ama cesurca. En azından birileri yeni bir şeyler deniyor. Bu ülkede Hile adlı bir dizi çekildi. Youtube’da tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer Senkron dizi gibi bu tarz bilim kurgu yapımlarını seviyor iseniz, Tribes of Europa dizisini kesinlikle öneririm.

Dizi Fragman

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version