Sex Unzipped Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Sex Unzipped filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sex Unzipped filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, komedi türündeki belgesel filmi, çıkmasıyla pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Sex Unzipped filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı film, ilk kez 26 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de izleyicilerle buluştu. Komedi severler için harika bir tercih haline gelen film, sinema mecrasında büyük ses getirdi. Toplamda 59 dakikadan oluşan yapım, IMDb üzerinden 16 kişinin oyu ile 3,5 puan almayı başardı. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren seri, Amerika’da çekimleri tamamlandı. Sadece 18 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtilen yapım, kadrosu ile tüm dikkatleri üzerin çekti.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Ben Turner ve Gabe Turner otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Erika Ehler, Spencer Millman, Steve Parry ve Nico Tatarowicz bulunuyor. Yapımın başrollerini ise Saweetie, Joel Kim Booster ve Michelle Buteau üçlüsü oluşturuyor. İşte Sex Unzipped filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sex Unzipped Filmi Konusu

Film, Rap yıldızı olan Saweetie’nin sunuculuğunu yaptığı cinsellik programı üzerinden gelişiyor. Rap kariyerinde harika yerlere gelmiş olan Saweetie, uzman eğitmenler, eğlenceli kuklalar ve sempatik komedyenler ile cinsellik üzerine pek çok konuda derinlemesine konuşarak programın sunuculuğunu üstleniyor.

Sex Unzipped Filmi Oyuncuları

İşte ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Sex Unzipped Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film, baştan aşağı gereksiz. Ne hikayesi harika ne de oyunculuk performansları mükemmel. Kısaca hiç vaktinizi harcayıpta filmi baştan sona izlemeye kalkmayın. Eğer ki Sex Unzipped filmi gibi komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Böyle Kaldık filmini tavsiye edebilirim.

Film Fragmanı

Exit mobile version