Shershaah Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Shershaah filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Shershaah filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon ve biyografi türündeki Shershaah filmi, geçtiğimiz günlerde yayına girmeyi başardı. Peki, Shershaah filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Hindistan yapımı film, ilk kez 12 Ağustos 2021 tarihinde Hindistan’ta vizyona girdi. Ardından Amazon Prime Video tarafından izleyicilerle buluşan yapım, çıkmasının ardından pek çok izleyicinin beğenisini kazandı. Toplamda 2 saat 15 dakika süren Shershaah filmi, IMDb üzerinden 89 bin kişinin oyu ile 8,9 gibi yüksek ve harika bir puan almayı başardı. Tamamen Hintçe yayına giren film, 13 yaş ve üzeri için uygun olduğu belirtildi. Ayrıca filmin çekimleri Hindistan’da yapıldı.

Filmin yönetmenliğini Vishnuvardhan yaparken, yazarlık ve senarist kadrosunda Sandeep Shrivastava bulunuyor. Filmin başrol görevini ise Sidharth Malhotra, Kiara Advani ve Shiv Panditt üstleniyor. İşte Shershaah filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Shershaah Filmi Konusu

Film, PVC ödülü kazanan Vikram Batra’nın hikayesini konu alıyor. Yıllar 1999’u gösterdiğinde Hindistan’da Kargil adı verilen bir savaş yaşanmıştı. Hindistan, Kargil Savaşı’nı Kaptan Vikram Batra sayesinde kazanabilmişti. Kargil Savaşı’nın kazanılmasında büyük rol oynayan Vikram Batra, herkes tarafından bilinmeye başladı.

Shershaah Filmi Oyuncuları

İşte Hindistan yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Shershaah Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Yani her ne kadar film IMDb’den aldığı puanı hak etmese de fena değildi. Ancak, hiç bir şekilde 8,9’luk bir film değildi. Bollywood açısından bakacak olursan iyi bir aksiyon ve biyografi filmi diyebiliriz. Kısaca izleyecek bir şey bulamıyorsanız, izleyebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Shershaah filmi gibi aksiyon filmleri izlemek isteseniz, Emekli Ajan filmini izleyebilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version