Sınır Yok Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Sınır Yok filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sınır Yok filmi konusu ve oyuncuları

2020 yapımı aksiyon, suç ve macera türündeki Sky High filmi son zamanlarda tekrardan gündeme gelmeyi başardı. Peki, Sınır Yok (Sky High) filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak ettikleriniz…

İspanya yapımı film, 18 Aralık 2020’de İspanya’da vizyona girdi. 2 Nisan 2021 tarihinde de Netflix Türkiye kütüphanesinde yerini alacak. Aksiyon dolu sahneleri ile merakla beklenen film, IMDb üzerinden 5,9 puan aldı. Madrid’de çekilen film, toplamda 121 dakika sürüyor. Yapım uluslararası piyasada “Sky High” ismi ile yayınlanırken, orijinal isminin “Hasta El Cielo” olarak biliniyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Calparsoro otururken, senaryosunu Jorge Guerricaechevarría yazmış. Filmin star kadrosu ise Miguel Herrán, Carolina Yuste, Asia Ortega ve Luis Tosar gibi oyunculardan oluşuyor. İşte Sınır Yok filmi konusu ve oyuncuları…

Sınır Yok Filmi Konusu

Film, bir teknisyenin nasıl büyük bir suçlu olduğunu anlatıyor. Bir gece kulübünde aşık olan teknisyen, bu kulüpte yaşanan kavga sonucu aşık olduğu kadının sevgilisini dövüyor. Bu kavgadan sonra sevdiği kadın ile büyük bir suç makinasına dönen teknisyen, nerdeyse işlemediği suç kalmıyor. Fakat bu yolculukta hep ayak izlerini takip eden bir dedektif var. Peki kim kazanacak? Teknisyen mi dedektif mi?

Sınır Yok Filmi Oyuncuları

İşte İspanya yapımı filmi oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Sınır Yok Yorumlar

Film, orta seviye bir suç aksiyon filmi. Yani açıp, cips kolanızı hazırlamanız gereken basit ve güzel bir film. İspanyolların zaten genelde filmleri orta seviyedir. Bu sizi pekte şaşırtmayabilir. Sınır Yok filmi (Sky High) gibi bu tarz aksiyon türündeki yapımları seviyor iseniz, Film İncelemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version