Sınırın Yasaları Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Sınırın Yasaları filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sınırın Yasaları filmi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon suç ve macera türündeki Netflix filmi, geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Sınırın Yasaları filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

İspanya yapımı film, ilk kez 22 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye üzerinden izleyicilerle buluşan yapım, büyük izlenme sayılarına ulaştı. Netflix Orijinal ürünü olan Sınırın Yasaları filmi, IMDb üzerinden 223 bin kişinin oyu ile 7,4 puan almayı başardı. İspanyolca, İngilizce, Katalanca ve Fransızca olmak üzere 4 farklı dilde yayına giren yapımın çekimleri İspanya’nın sokaklarında tamamlandı. Dünya çapında şimdiye kadar 750 bin dolardan fazla hasılat yapan yapımın orijinal isminin “Las leyes de la frontera” olduğu biliniyor.

Filmin yönetmenliğini Daniel Monzón yaparken, senarist ve yazar kadrosunda ise Javier Cercas, Jorge Guerricaechevarría ve Daniel Monzón üçlüsü bulunuyor. Toplamda 2 saat 7 dakika süren yapımın başrol kadrosunda da Marcos Ruiz, Begoña Vargas ve Chechu Salgado gibi ünlü isimler yer alıyor. İşte Sınırın Yasaları film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sınırın Yasaları Filmi Konusu

Film, zorbalığa uğramış bir gencin acımasız hayat hikayesini konu alıyor. Sürekli zorbalığa uğrayan genç, sevdiği kızın peşinden gitmeye karar verir. Kızın peşinden sürüklenmesiyle yeni bir arkadaş çevresi oluşur ve yeni kişiler ile tanışır. 1978’lerin Gironası’nda yeni arkadaş çevresi ile hayata tutunmaya çalışan genç, hırsızlık, soygunluk ve aşk ile dolu inanılmaz bir yaz geçirir.

Sınırın Yasaları Filmi Oyuncuları

İşte İspanya yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Sınırın Yasaları Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film genel olarak ortalama bir yapımdı. Yani ne harika ne de çok sıkıcı denebilir. Ancak, sanırım bu yılki çıkan en iyi 5 İspanyol filmi listesinde yer alabilir. Onun haricinde oyunculuklar ve hikaye yapısı fena değildi. Kısaca eğer ki çok merak ettiyseniz en azından bir şans verebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Sınırın Yasaları filmi gibi aksiyon suç ve macera türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Sınır Yok filmini tavsiye edebilirim.

Film Fragmanı

Exit mobile version