Sky Rojo Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix Aksiyon Filmleri

Sky Rojo dizi konusu ve oyuncuları

Sky Rojo dizi konusu

2021 yapımı, aksiyon ve suç türündeki yapım yakında izleyicilerle Netflix ekranlarında buluşacak. Peki, Sky Rojo dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

İspanya yapımı Sky Rojo dizisi, 19 Mart 2021 tarihinde Netflix Türkiye‘de hayatına başlayacak. Büyük bir ilgi ile beklenen dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşuyor. Zaman zaman aksiyonun ve maceranın doruklara ulaştığı dizide bir çok başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin yaratıcısı La Casa De Papel’in de yapımcısı olan Alex Pina ve Esther Martinez ikilisi iken, dizinin başrol kadrosu Verónica Sánchez, Lali Espósito ve Yany Prado gibi isimlerden oluşuyor. Ortalama 25 dakikalık bölümlerden oluşan dizinin çekimleri Madrid ve Tenerife’de yapılmış. İşte Sky Rojo dizisi konusu ve oyuncuları…

Sky Rojo Dizi Konusu

Dizi, patronlarından kaçan üç kadının yaşadıklarına odaklanıyor. Dizinin yaratıcılarına göre amaç fuhuşun cezalandırılmasında diğer suçlara nazaran daha fazla tolerans gösterilmesini ve bu gerçeğin her iki taraf açıdan psikolojik yıkımlarını gözler önüne sermek olduğunu açıkça belirtiyor. Diziden bahsederken “Latin Hamuru” tanımını kullanıyor. Yani bu dizinin Latinlerin özünü ifade ettiğini anlatmak istiyor.

Sky Rojo Dizi Oyuncuları

İşte İspanyol yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

MRG Yazar Yorumu

La Casa de Papel dizisinin sadece ilk 2 sezonunu severek izlemiş biri olarak devamının zorlama olduğunu hissetmek üzücü olmuştu. Bu dizinin çarpıcı konusu çok dikkat çekebilir fakat ben istedikleri geri dönüşü alabileceklerini zannetmiyorum çünkü daha önce bu tarz BluTV’nin Çıplak dizisi de aynı amaçla yola çıktı fakat ağır linç yedi. Sky Rojo gibi bu tarz aksiyon türündeki yapımları seviyor iseniz, büyüleyici sahneleri ile insanları çıldırtan Cloverfield filmini göz atmalısınız, şiddetle tavsiye ediyorum.

Dizi Fragmanı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version