Snowpiercer 2. sezon 6. bölüm ne zaman ?

Snowpiercer 2. sezon 5. bölüm ne zaman

Snowpiercer 2. sezon 5. bölüm ne zaman yayın tarihi

2020 türündeki dram türündeki Snowpiercer dizisi 2. sezon 5. bölümü ile heyecanı iyice arttırdı. Peki, Snowpiercer 2. sezon 6. bölüm ne zaman çıkacak ? İşte dizi hakkında merak edilenler…

17 Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başladı. Netflix’te yayınlanan dizi, 2013 çıkışlı filmin devamı niteliği taşıyor. Kıyamet sonrasını anlatan dizi, IMDb üzerinden 6,8 puan almayı başardı. John Friedman ve Graeme Manson’un yönetmenlik görevini üstlendikleri dizide başrolleri Jennifer Connelly, Daveed DiggsMickey Sumner gibi başarılı ve ünlü isimler paylaşıyor.

Snowpiercer Konusu

Dizi, kıyamet sonrası bir operasyonu anlatıyor. Bu operasyon ise tam 1000 vagondan oluşan devasa bir tren ve sürekli durmadan dünyanın etrafında dönüyor. İçinde sınıf ayrımında olduğu dizide, sınıflar arasında yaşanan bu mücadele aksiyona doyuruyor. Yapım şimdiye kadar toplamda 15 bölüm yayınladı.

Snowpiercer 2. sezon 6. bölüm ne zaman çıkacak ?

Many Miles FromSnowpiercer adlı Snowpiercer 2. sezon 6. bölüm ise 1 Mart 2021 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak. Bazı kaynaklarda dizinini bölümlerinin düzenli olmadığını söyleyen hatalı bilgiler var. O da dizinin bölümlerinin düzenli olmadığına dair bir asparagas. Kankalar dizi haftalık bölüm yayınlamaktadır. Eğer her hangi bir gelişme olursa MRG Film Rulosu olarak sizlere en hızlı ve doğru şekilde paylaşımda bulunacağız. Merak ettiklerinizi de İletişim bölümünde bizlere sorabilirsiniz. Daha fazla bu gibi dizileri için Dizi İncelemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Son olarak artık Telegram grubumuzu kuruyoruz. Burada birçok film hakkında sohbetler olacak, yardımcı linkler olacak, yani biz MRG tayfaya ait bir ilk sosyal topluluğumuz olacak. Daha yeni açtık ve birçok eksiği mevcut fakat kısa zaman içinde bağımlısı olacağınız bir grup olacak. Erkenden katılmak için hemen tıkla.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version