Tam Sana Göreyim Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Tam Sana Göreyim filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Tam Sana Göreyim filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik komedi ve bilim kurgu türündeki I’m Your Man filmi, geçtiğimiz günlerde sonunda yayına girebildi. Peki, Tam Sana Göreyim filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Alman yapımı film, 5 Kasım 2021 tarihinde Türkiye’de yayınlandı. Çıkmasının hemen ardından büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başaran yapım, IMDb üzerinden 2,3 bin kişinin oyu ile 7,1 puan almayı başarırken, Metacritic eleştirmenleri tarafından 78 skor almayı başardı. Toplamda 1 saat 48 dakikadan oluşan Tam Sana Göreyim filmi, sadece 16 yaş ve üstü izleyiciler için uygun olduğu belirtildi. Uluslararası piyasa da “I’m Your Man” ismi ile vizyona giren yapımın orijinal ismi “Ich bin dein Mensch” olarak biliniyor. Almanya’nın Berlin kentinde çekimleri tamamlanan yapım, dünya genelinde şimdiye kadar 488 bin dolardan fazla hasılat yapmayı başardı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Maria Schrader otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Jan Schomburg, Maria Schrader ve Emma Braslavsky üçlüsü yer alıyor. Yapımın başrol kadrosunda da Maren Eggert, Dan Stevens ve Sandra Hüller gibi ünlü isimler bulunuyor. Ayrıca yapım şu ana kadar 6 ödül kazanırken, 5 ödüle de adaylık gösterildi. İşte Tam Sana Göreyim film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Tam Sana Göreyim Filmi Konusu

Film, bir bilim insanın yaşadığı ilginç hikayeyi konu alıyor. Araştırmaları için fon desteği arayan bir bilim insanı, fon desteği karşılığında sıra dışı bir deneye katılma teklifini kabul eder. Teklifte, üç hafta boyunca kendisini mutlu etmek için yaratılmış bir robotla birlikte yaşayacağı yazıyordur. Deney ilk günü ile beraber daha da karmaşık bir hale döner.

Tam Sana Göreyim Filmi Oyuncuları

İşte Alman yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Tam Sana Göreyim Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film baya garip bir yapım olmuş aslında. Hikaye bakımından biraz ilginç. Romantik komedi ile bilim kurgunun birleştiği nadir yapımlardan diyebilirim. Oyunculuk performansları falan da fena değildi. Her ne kadar bana göre harika bir yapım olmasa da idare eder. Daha fazla bu tarz Tam Sana Göreyim filmi gibi yapımlar izlemek isterseniz, Dr. Brain dizisini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version