The Chestnut Man Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

The Chestnut Man dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

The Chestnut Man dizi konusu oyuncuları

2021 yapımı, suç ve gizem türündeki The Chestnut Man dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, The Chestnut Man dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Danimarka yapımı dizi, 19 Eylül 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Suç ve gizem türündeki severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 6 bölümden oluşan dizinin, IMDb sayfası açıldı ancak şu anlık kimse tarafından puanlanmadı. Her bölümü ortalama 50 dakika süren yapım, tamamen Danimarkalı dilinde yayınlandı.

Dizinin yönetmenliğini Kasper Barfoed ve Mikkel Serup ikilisi yaparken, senaristlik görevini ise Dorte Warnøe Høgh, David Sandreuter, Søren Sveistrup, Elsebeth Nielsen ve Christoffer Örnfelt gibi isimlerden oluşan toplamda 5 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Danica Curcic, Mikkel Boe Følsgaard ve Iben Dorner bulunuyor. İşte The Chestnut Man dizisi konusu, oyuncuları ve yorumlar

The Chestnut Man Dizi Konusu

Dizi, iki dedektifin bir cinayet vakasını araştırmasını konu alıyor. Genç bir kadın oyun alanında öldürülmesinin ardından iki dedektif olayı araştırmak için işe koyulur. Suç yerinde kestaneden yapılmış bir heykeli bulan dedektifler, kayıp çocuğun izlerini bulmayı başarır. Hikaye ilerledikçe işler çok daha karmaşık bir hal almaya başlar.

The Chestnut Man Dizi Oyuncuları

İşte Danimarka yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

The Chestnut Man Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi aslında genel itibari ile güzel. Serinin hikayesi bir yana, oyunculuk performansları falan da fena değildi. Öte yandan sinematografi ve sahne dekorları da etkileyiciydi. Kısaca en kısa zamanda izlemeniz tavsiye edilir. Daha fazla bu tarz The Chestnut Man dizi gibi daha fazla bu tarz yapım izlemek isterseniz, Clickbait dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version