The King’s Affection Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

The King's Affection dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

The King's Affection dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik drama türündeki Kore dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, The King’s Affection dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı dizi, ilk kez 11 Ekim 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Romantik severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 20 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen herhangi bir oy almazken, MyDramalist üzerinden 1 kişinin oyu ile 10 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 1 saat 10 dakika süren yapım, tamamen Korece dilinde yayınlandı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, her hafta pazartesi ve salı günleri yeni bölüm yayınlamayı planlıyor.

Dizinin yönetmenliğini Song Hyun Wook yaparken, senaristlik görevini ise Han Hee Jung üstleniyor. 14 Aralık 2021 tarihi ile son bölümünü yayınlayarak final verecek olan diziye, 15 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur ibaresi konuldu. Serinin başrol kadrosunda ise Park Eun-bin, Rowoon ve Nam Yoon-su bulunuyor. İşte The King’s Affection dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

The King’s Affection Dizi Konusu

Dizi, ikiz çocukların uğursuzluk ve kötülük getirdiğine inanan Joseon Hanedanlığı döneminde geçiyor. Veliaht prens öldürüldüğü zaman, ikiz kardeşi hemen harekete geçer. Prens kılığına girer ve kimliğini gizlemeye çalışır. Bu sırada ilk aşkına olan duygularını da adeta kraliyet sırrı gibi saklamak zorunda kalır.

The King’s Affection Dizi Oyuncuları

İşte Kore yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

The King’s Affection Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Yani zaten Kore yapımlarında romantik drama örneklerini görmeyi alıştığımızdır herhalde. Diğer Asya yapımları gibi bu yapımda da romantizmden başka bir şey görmedik. Hikaye zaten baya klişe. Onun haricinde oyunculuklar ve sinematografi de çok iyi değildi açıkçası. Bana kalırsa vaktinizi boşa harcamayın derim. Daha fazla bu tarz The King’s Affection dizi gibi romantik türündeki yapım izlemek isterseniz, Love Alarm dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version