The Swarm Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

The Swarm filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

The Swarm filmi konusu, oyuncuları

202 yapımı, fantezi ve korku türündeki film, Netflix’e gelmesi ile popülerliğini iyice arttırdı. Peki, The Swarm filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Fransa yapımı film, 6 Ağustos 2021 tarihinde Netflix Türkiye kütüphanesinde yerini aldı. Toplamda 1 saat 41 dakika süren yapım, IMDb üzerinden 727 kişini oyu ile 6,0 puan almayı başardı. Çıkmasıyla büyük bir kitle edinen yapım, Netflix’te yayınlanınca kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Tamamen Fransızca dilinde gösterime giren film, Fransa/Lot-et-Garonnne sokaklarında çekimleri tamamlandı. Ayrıca yapımın orijinal adının “La nuée” olduğu biliniyor.

Filmin yönetmenliğini Just Philippot yaparken, fikir ve senaryo kısmında Jérôme Genevray ve Franck Victor ikilisi yer alıyor. Başrol kadrosunda ise Suliane Brahim, Sofian Khammes ve Marie Narbonne gibi ünlü isimler bulunuyor. İşte The Swarm filmi konusu ve oyuncuları…

The Swarm Filmi Konusu

Film, bekar bir annenin çekirgeler ile yaşadıkları maceraları konu alıyor. Bekar bir anne, çiftliğini iflastan kurtarmak için yüksek proteinli gıda türü olan çekirgeleri yetiştirmeye karar verir. Ancak bir türlü çekirgelerin üremesini sağlayamaz. Ta ki çekirgelerin kana olan düşkünlüğünü ve sevgisini fark edene kadar.

The Swarm Filmi Oyuncuları

İşte Fransa yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

The Swarm Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Filmin korku ile gram alakası yok bence. İzlerken baya sıkıldım. Hikayede ve sahnelerde ne gerilim ne de korku vardı. Bana kalırsa hiç vaktinizi boşa harcamayın. Bunun yerine sitemize giderek pek çok korku filmi inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ancak yine de The Swarm filmi gibi bu tarzda yapımlar izlemek isterseniz, Ghost Lab filmini öneririm.

Film Fragmanı

Exit mobile version