Thunder Force Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Thunder Force filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Thunder Force film konusu ve oyuncuları

2021 yapımı aksiyon, macera ve komedi türündeki film çıkmasıyla izleyicilerden birçok tepki topladı. Peki, Thunder Force filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı film, 9 Nisan tarihinde Netflix’te yayınlandı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, 13 yaş üstü olduğu belirtildi. Çekimleri Georgia’da yapılan Thunder Force, toplamda 105 dakika sürüyor. Yeni çıkmasına rağmen 2 ödüle aday olan film, süper kahraman fantezi dünyasını bir başka açıdan değerlendiriyor. Yayınlanmasıyla birçok tepkiye maruz kalan film, IMDb üzerinden 353 kişinin oylamasıyla 3,2 puan aldı.

Filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini 2014 yılında izlemiş olduğumuz TAMMY filminin de yazar ve yönetmeni olan Ben Falcone üstleniyor. Bu filmde de TAMMY filminin baş rolü olan Melissa McCarthy oynuyor. Çizgi roman tadında olan filmin başrol kadrosu ise Octavia Spencer, Jason Bateman ve Bobby Cannavale gibi ünlü oyunculardan oluşuyor. İşte Thunder Force film konusu ve oyuncuları…

Thunder Force Filmi Konusu

Film, iki çocukluk arkadaşının nasıl süper kahraman olduğunu ve nasıl şehirlerini koruduklarını konu ediniyor. Bu ikilinin biri bilim insanı iken, diğeri ise bir sakarlık üzerinde denek. İnsanları, süper insan yapan bir serum geliştiren bu bilim insanı ve arkadaşı artık süper kötülerle savaşacaklardır.

Thunder Force Filmi Oyuncuları

İşte ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Thunder Force Filmi Yorumlar

Film genel olarak kusursuz yakışıklı yada güzel olan süper kahramanlar ile dalga geçiyor. Falcone mizahı genel olarak hep böyle. Yani şişmanların sürekli komedisini aynı oyuncularla yapan birisi. TAMMY güzel bir film olsa da bana göre çokta yeni gibi gelmedi. Kısacası film bana kalırsa izlemeye değmez ama eğer siz Thunder Force filmi gibi hem aksiyon hem de macera dolu filmler izlemek istiyorsanız, Sleepers filmini sevebilirsiniz.

Film Fragmanı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version