True Story Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

True Story dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

True Story dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, suç ve gerilim türündeki True Story dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, True Story dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı dizi, 24 Kasım 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Gerilim severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 7 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden 85 kişinin oyu ile 7,0 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 30 dakika süren yapım, tamamen İngilizce dilinde yayınlandı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde çekimleri tamamlandı.

Dizinin yönetmenliğini Stephen Williams ve Hanelle M. Culpepper ikilisi yaparken, senaristlik görevini ise Matthew Kellard, Eric Newman, Eric Newman, Glenda L. Richardson ve Gladys Rodriguez gibi isimlerden oluşan toplamda 5 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Kevin Hart, Wesley Snipes ve Tawny Newsome bulunuyor. İşte True Story dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

True Story Dizi Konusu

Dizi, herkes tarafından tanınan ünlü komedyenin başından geçen olaylara odaklanıyor. Abisi ile Philadelphia’da bir gece geçirdikten sonra başarılı ve profesyonel kariyeri ile birlikte hayatı da tehlikeye girer. Bunun üstüne dünyaca ünlü komedyen, çaresizce bazı çıkış yolları aramaya başlar.

True Story Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

True Story Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Diziden çok bir beklentim yoktu ancak Kevin Hart, gerçekten rolünün hakkını vermiş. Onun haricinde Wesley Snipes ve Tawny Newsome’nun da oyunculuk kariyeri gayet iyiydi. Hikaye akışı ve sahnelerde izlerken hiç sıkmadı. Kısaca başarılı bir yapım olmuş diyebilirim. Daha fazla bu tarz True Story dizi gibi yapımlar izlemek isterseniz, Sleepers filmini kesinlikle tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version