WandaVision 10. bölüm ne zaman çıkacak ?

WandaVision 10. bölüm ne zaman çıkacak

WandaVision 10. bölüm ne zaman

2021 yapımı, durum komedisi türündeki yapım büyük ilgi ile izleniyor. Peki, WandaVision 10 bölüm ne zaman çıkacak , 9. bölümde neler oldu ? İşte detaylar…

Marvel evreninin en son projesi olan WandaVision dizisi izleyicilerden olumlu ve olumsuz birçok yorum almayı başardı. Her bölümü Şimdiye kadar toplamda 9 bölüm yayınlandı ve IMDb üzerinden 8,3 gibi başarılı bir puan almayı başardı. Yönetmenliğini Matt Shakman’ın üstlendiği yapımda senaristlik görevini Jac Schaeffer yapıyor. Başrollerini ise Elizabeth Olsen ve Paul Bettany paylaşıyor. Dr. Strange 2 ve Avengers: Endgame filmlerinin devamı niteliği taşıyan dizi, Marvel evreninde hikaye açısından önemli bir konuma sahip. Geçen hafta cuma günü dizinin 9. bölümü yayınlandı ve belki de serinin en heyecanlı ve ters köşe bölümlerinden biriydi. Peki, WandaVision 10. bölüm ne zaman çıkacak ?

WandaVision 9. Bölüm

Öncelikle 9. bölüm, Wanda çocuklarını kurtarması ile başlıyor. Agatha Wanda’dan güçlerini istiyor ve bir kısmını da almayı başarıyor. Ardından beyaz Vision ile Vision’ın bir mücadelesini izliyoruz. Sonrasında Agatha insanları Wanda’nın kontrolünden kurtarıyor ve tüm bu insanlar Hex’den çıkmak istiyor. Bunun için de Wanda Hex’i kapatmaya başlıyor fakat çocukları ve Vision bu gerçekliğin bir ürünleri oldukları için yok olmaya başlıyorlar. Bunun üzerine çocuklarını gören yeniden Hex’i kapatmaya çalışıyor. Sonra ise Agatha ile Wanda büyük bir mücadele içine giriyor ve Agatha, Wanda’nın güçlerinin çoğunu almayı başarıyor fakat Wanda Hex’in duvarlarına daha önce Agatha’nın bodrumunda gördüğümüz Rubik harflerinden büyü yapıyor ve Agatha’nın büyü yapmasını engelliyor. Ardından Wanda Agatha’nın zihnini silerek ondan tamamen kurtuluyor. Sonrasında Hex’i kapatan Wanda, artık başka bir yere yerleşiyor, bu ıssız dağın başında ise Agatha’nın büyü kitabını okuyor.

WandaVision 10. bölüm ne zaman çıkacak ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi inanılmaz bir bölümdü fakat her güzel şey gibi bu sezonunda finali geldi. Seri 9. bölümü ile final verdi. Şunu gördük ki, çoğu insanın teorileri boşa çıktı. İnanılmaz şaşırtıcı ve ters köşe bir yapım. WandaVision 10. bölüm ise yayınlanmayacak . 12 Mart’ta yayınlanacak ve final verecek. Dizinin 2. sezonu maalesef ki şuan için gelecek gibi gözükmüyor. Bu gibi daha fazla yapım için Dizi İncelemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

WandaVision 10. bölüm ne zaman çıkacak ? başlıklı yazımızın sonuna geldik. Son olarak artık Telegram grubumuzu kuruyoruz. Burada birçok film hakkında sohbetler olacak, yardımcı linkler olacak, yani biz MRG tayfaya ait bir ilk sosyal topluluğumuz olacak. Daha yeni açtık ve birçok eksiği mevcut fakat kısa zaman içinde bağımlısı olacağınız bir grup olacak. Erkenden katılmak için hemen tıkla.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version