What If 5. bölüm ne zaman çıkacak ?

What If 5. bölüm ne zaman çıkacak

What If 5. bölüm ne zaman

2021 yapımı Marvel dizisi her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Peki, What If 5. bölüm ne zaman çıkacak, konusu ne ? İşte dizinin 5. bölümü hakkında tüm merak edilenler…

ABD yapımı Marvel animasyon dizisi, ilk bölümünü 11 Ağustos 2021 tarihinde Disney Plus’ta vizyona girmeyi başardı. Marvel severlerin ilgisini kazanan yapım, IMDb üzerinden 14 bin kişinin oyu ile 7,6 puan almayı başardı. Toplamda 14 bölümü ile oluşan serinin her bölümü ortalama 30 dakika sürüyor. Sıra dışı hikaye kombinasyonları ile dikkatleri üzerine çeken yapımın yönetmenliğini Bryan Andrews yaparken, senarist ve yazar kadrosunu ise 9 kişiden oluşan ünlü ve profesyonel kişiler tarafından oluşuyor. Her bölümü ile etkilemeyi başaran yapımın izleyicilerin aklında tek bir soru var, What If 5. bölüm ne zaman çıkacak ? Biraz daha detaydan sonra hep beraber 5. bölüm hakkında konuşalım.

What If Konusu

Dizi, “Marvel Sinematik Evreninde geçen olayların tam tersi olsaydı ?” sorusunu izleyicileri sorduruyor. Yapım, Marvel evreninin farklı bir versiyonunu konu alacak. Marvel evrenindeki hikayeler ve karakterlerin rolleri değişseydi ne olurdu ? İşte dizi bunun üstünde durmuş. Diyelim ki, Star Lord aslında Black Panter olsaydı nasıl olurdu ? İşte “nasıl olurdu” sorusunun cevabını, bu dizi izleyicilere aktaracak. Karakterlerin rolleri ve hikayelerinin değişimi ortaya çok güzel bir dizi çıkacağına işaret ediyor.

What If 5. bölüm ne zaman çıkacak ?

Yapımcıların zaten büyük beklenti içinde oldukları dizi, şimdi de 5. bölüm için hazırlanıyor. Serinin gelecek bölümünü iple çeken izleyiciler, son günlerde merak içinde kaldı. Harika bir kitleye sahip olan 5. bölüm için geri sayıma başladı bile. What If 5. bölüm ise 8 Eylül 2021 tarihinde Disney Plus’ta yerini alacak. Yapımı ile ilgili daha fazla detay öğrenmek isterseniz, dizi inceleme yazısına gidebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version