What If 7. bölüm ne zaman çıkacak ?

What if 7. bölüm ne zaman çıkacak

What if 7. bölüm ne zaman

2021 yapımı, aksiyon ve macera türündeki Marvel dizisi, her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Peki, What If 7. bölüm ne zaman çıkacak, konusu ne ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı Marvel dizisi, ilk kez 11 Ağustos 2021 tarihi itibari ile ilk bölümünü yayınlamaya başladı. Her hafta bir bölüm olacak şekilde yayın yapan animasyon dizisi, IMDb üzerinden 22 bin kişinin oyu ile 7,7 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 30 dakika süren seri, ilk sezonu ile toplamda 18 bölümden oluşuyor. Her bölümü ile rekor izlenmelere ulaşan yapım, zaten büyük bir izleyici kitlesi oluşturmuş durumda. Tamamen İngilizce olarak gösterime giren serinin yönetmenliğini Bryan Andrews yaparken, senarist ve yazar kadrosunu ise 9 kişiden oluşan profesyonel bir ekip bulunuyor. Şimdi ise izleyicilerin aklında tek bir soru var, What If 7. bölüm ne zaman çıkacak ?

What If Konusu

Dizi, “Marvel Sinematik Evreninde geçen olayların tam tersi olsaydı ?” sorusunu izleyicileri sorduruyor. Yapım, Marvel evreninin farklı bir versiyonunu konu alacak. Marvel evrenindeki hikayeler ve karakterlerin rolleri değişseydi ne olurdu ? İşte dizi bunun üstünde durmuş. Diyelim ki, Star Lord aslında Black Panter olsaydı nasıl olurdu ? İşte “nasıl olurdu” sorusunun cevabını, bu dizi izleyicilere aktaracak. Karakterlerin rolleri ve hikayelerinin değişimi ortaya çok güzel bir dizi çıkacağına işaret ediyor.

What If 7. bölüm ne zaman çıkacak ?

Dizi yapımcılarının zaten büyük beklenti içinde oldukları dizi, şimdi de 7. bölüm için hazırlanıyor. Serinin gelecek bölümünü iple çeken izleyiciler, son günlerde merak içinde kaldı. Son dakika haberlerine göre, What If 7. bölüm ise 22 Eylül 2021 tarihinde Disney Plus’ta yerini alacak. Animasyon dizisi ile ilgili daha fazla detay öğrenmek isterseniz, dizi inceleme yazısına gidebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version