What If Dizi: Konusu ve Oyuncuları

What If dizi

What If dizi

Marvel yapımı What If dizisi 2021 yılında Disney Plus’da yayınlanması bekleniyor. Peki, What If dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

Marvel evreni hakkında bildiklerinizi sorgulatacak bir animasyon serisi geliyor. 10 bölümden oluşacak What If dizisi, Marvel evrenindeki karakterlerin bir paralel evren formlarını konu alıyor. Disney Plus’da yayınlanacak diziyi en geç 2021’de izleyebiliriz gibi. Hadi gelin birde kadroya göz atalım.

Dizinin yönetmeni Bryan Andrews olurken, senaryosunu ise A.C. Bradley üstlenecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth, Nick Fury karakterini canlandıran Samuel L. Jackson ve Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston gibi ünlü isimlerde yer alacak. İşte What If dizi konusu ve oyuncuları…

What If Dizi Konusu

Dizi, Marvel evreninin farklı bir versiyonunu konu alacak. Marvel evrenindeki hikayeler ve karakterlerin rolleri değişseydi ne olurdu ? İşte What If bunun üstünde durmuş. Diyelim ki, Star Lord aslında Black Panter olsaydı nasıl olurdu ? İşte “nasıl olurdu ?” sorusunun cevabını, bu dizi izleyicilere aktaracak. Karakterlerin rolleri ve hikayelerinin değişimi ortaya çok güzel bir dizi çıkacağına işaret ediyor.

What If Dizi Oyuncuları

İşte oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Öncelikle artılarından bahsedelim. Yakın zamanda bir fragman yayınlandı ve tema çok güzeldi. Daha önce Örümcek Adam; Örümcek Evreninde animasyon filmi ile artık bu piyasaya da giren Marvel animasyon temasını tasarlarken hem karikatür temasını korumuş, hem anime efektlerini çoğu animeden başarılı kullanmış. Ve pastel renklerde ki animasyon nerden baksanız yenilikçi.

Bu temayı What If dizi de görüyoruz. Bir başka büyük artısı ise hikayesi. Herkes en az bir kere Marvel filmleri için “ya şu şekilde olsaydı nasıl olurdu ?” demiştir. Bunu Marvel da kendi kendine sormuş. Peki, bu paralel evrende neler bizim bildiğimiz Marvel evreninden farklı?

En büyük fark Kaptan Amerika yerine eşi seçilmiş. Ve ismini bilmiyorum ama kalkanında Britanya bayrağı vardı. Bir başka büyük fark ise Star Lord ya Black Panter olsaydı. Bana sorarsanız en büyük olay bu. Çünkü bu animasyon karakterleri oynayan kişilerle aynı kişiler seslendirecek. Fakat kayıtlar çoktan alındı ve Black Panter`i canlandıran Chadwick Boseman yakın zamanda hayata veda etti. Ama Chadwick Boseman kayıt aldığı için bana kalırsa çok değerli. Ayrıca What If dizi de hikayede buna bu kadar güzel bir yer verilmesi de tesadüfün zirvesi.

Dizi Fragmanı

Bu What If dizisinde Ironman olması belki de aradığımız en önemli şeylerden birisiydi. Kısaca bu zamana kadar bir çok izleyicinin isteklerini yerine getiren bir Marvel var karşımızda. Zaten bir çok proje ile bomba gibi yine piyasaya düşen Marvel çoğu kişiyi şaşırttı. Tam herkes “Marvel`ın sonu geldi.” Zannediyordu ki Marvel yine ters köşe yaptı. Ne diyelim severek izliyoruz. Merakla bekliyoruz. Her daim iyi seyirler dilerim…

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version