Winx Efsanesi: Kader Dizi Konusu ve Oyuncuları | Winx Macerası

Winx Efsanesi Kader

Winx Efsanesi Kader dizisi

2021 yapımı Winx Efsanesi: Kader dizisi vizyona girdiğinde sosyal medyayı adeta salladı. Peki, herkes tarafından büyük ilgi gören Winx Efsanesi: Kader dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

2000’lı yılların efsanesi olan Winx Club çizgi dizisinden uyarlanma olan yapım, 22 Ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dram ve aksiyon türünde bir gençlik dizisi olan yapımın, 1. sezonu 6 bölümden oluşuyor. Sosyal medyada bir çok kez tartışma konusu olmuş dizinin IMDb puanı 6,7 olarak belirlenmiş.

Dizinin yönetmenleri Lisa James Larsson ve Hannah Quinn olurken, Başrol kadrosunu Abigail Cowen, Hannah Van Der Westhuysen, Precious Mustapha gibi isimler oluşturuyor. İşte Winx Efsanesi: Kader dizi konusu ve oyuncuları…

Winx Efsanesi: Kader Dizi Konusu

Dizi, her zamanki gibi beş perinin hikayesini konu ediniyor. Bu periler “Öbür Dünya” denilen yerde, Alfea adında bir okula giderler. Burada aşk, canavarlar ve en önemlisi ise ellerinin altındaki gücün kontrolü gibi birçok sıra dışı eğitimlerin üstesinden gelmeye çalışırlar. Yani asıl macera daha yeni başlıyor.

Winx Efsanesi: Kader Dizi Oyuncuları

Winx Club izleyicilerinin merakla beklediği dizinin, oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, dizi nasıldı ? Öncelikle Winx Clup hiç izlememiş ve merak etmemiş biri olarak kişisel yorumum kötü. Zaten sürekli animasyon filminde toz pembe olan tema bana çok itici gelmişti. Ama bu dizide daha dark bir tema işlendiğini gördüm fakat yine de izlemeye değmez bence. Hayran kitlesi olduğunu hatta bunların 16-20 yaş arası insanlar olduğunu öğrenince şok geçirdim. Kitlenin de beğeneceğini zannetmiyorum çünkü Winx Efsanesi: Kader dizisinin, orijinal yapısı ile alakası yok. Tabi illaki aksiyonun bol olduğu süper kahraman türünde bir dizi istiyorsanız Titans dizisini önerebilirim.

Dizi Fragmanı

Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen ve ünlü isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla ve sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version