Young Royals Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Young Royals dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Young Royals dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik drama türündeki Young Royals dizisi çıkmasıyla sosyal medya platformları olmak üzere gündemi sallamayı başardı. Peki, Young Royals dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

İsveç yapımı dizi, 1 Temmuz 2021 tarihide Netflix üzerinden izleyiciler karşısına çıkmayı başardı. Netflix Orijinal yapımı dizi, romantik severler için güzel bir tercih olmaya aday diyebiliriz. Yaklaşık her bölümü 50 dakikadan oluşan yapım, IMDb üzerinden 1,800 oy ile 8,3 puan almayı başardı. Tamamı İsveççe olan dizi, 18 yaş ve üzeri için uygun olduğu belirtildi. Toplamda 6 bölümden oluşan dizi, Nexiko AB şirketi tarafından yapıldı.

Dizinin yönetmen koltuğunda Erika Calmeyer ve Rojda Sekersöz bulunurken, Lisa Ambjörn ve Pia Gradvall birlikte senaryosunu kaleme aldı. Dizinin star kadrosu ise Edvin Ryding, Samuel Astor, Mimmi Cyon ve Uno Elger gibi isimlerden oluşuyor. Dizi genel olarak samimî ve eğlenceli bir İskandinav hikayesi sunmayı hedefliyor. İşte Young Royals dizi konusu ve oyuncuları…

Young Royals Dizi Konusu

Dizi, Prens Wilhelm’in başından geçenleri konu ediniyor. Prestijli bir soydan gelmesinden dolayı prestijli olan Hillerska okuluna yatılı olarak gidiyor. Okula hızlı bir şekilde adapte olan prens, kalbini dinlemek ister. Fakat asla bu durum onun tahmin etmediği bir boyutta yaşanır. Akıl ve kalp bu sefer pek de anlaşamıyor gibi.

Young Royals Dizi Oyuncuları

İşte İsveç yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Young Royals Dizisi Yorumlar

Kankalar her zaman romantik yapımlara büyük bir önyargı ile bakarım ve çoğunlukla haksız çıkmam. Bu dizide maalesef tamamen hayal kırıklığı yaşadım. Sürekli tekrar eden bu tarz dizileri artık Nolan yapsa bile bana sevdiremez. Doyduk artık doyduk. İyice sanattan çıkmış, ticari işler bunlar. Yine de siz Young Royals dizi gibi bu tarz romantik dizilerden hoşlanıyorsanız, Dizi İncelemeleri kategorimizi ziyaret ederek bir yığın romantik dizisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version